- Смарт Стайл -
Про проєкт
Реконструкція гуртожитку з добудовою знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Відінська, 41.

Проект включає в себе дві зони: зона громадського призначення (з 1-го по 4-ий поверхи) та житлові приміщення (з 5-го по 7-ий поверхи), кожна з яких відокремлена та оснащена ліфтом, що дозволяє відчувати всі переваги зручності та комфорту проживання.

Індивідуальний дизайн та яскравий фасад з панорамним склінням гармонійно підкреслює і виділяє його естетичний вигляд серед багатьох будівель м. Рівного.
- Фотогалерея -
- Переваги -
  • В квартирах виконана високоякісна штукатурка стін, стяжка підлоги, встановлені броньовані двері, індивідуальне опалення виконано у повному обсязі.
  • Влаштовано внутрішню електропроводку з щитом обліку електроенергії, прокладено внутрішньоквартирну мережу холодного та гарячого водопроводу.
  • Інфраструктура створена для життя - поруч школи, дитячі садки, продуктові супермаркети і магазини, поліклініки та аптеки, для сімейного дозвілля в кроковій доступності розташована паркова зона.
  • Розвинена транспортна розв'язка вулиць Відінська та Курчатова, дозволить Вам дістатися до центру міста за 10-15 хвилин, а також, легко потрапити в інші райони міста.