- Про Девелопера -
- Про Девелопера -
ГРУПА СМАРТ
Ми – молода цілеспрямована команда,
яка змінює світогляд людей на сучасну архітектуру та підхід до будівництва.
З 2009 року покращуємо архітектурний вигляд міста
Впроваджуємо інноваційні будівельні технології
Підвищуємо рівень довіри суспільства до
компаній-девелоперів

ЧОМУ САМЕ МИ?
Сміливі рішення, креативність та уважність до дрібниць — це ті риси, які якнайкраще характеризують роботу ГРУПИ СМАРТ, яку очолює Заслужений будівельник України, досвідчений менеджер в галузі будівництва, фахівець, який нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, багаторазовий переможець конкурсів «Кращий будівельник міста», член архітектурної ради Рівного – Олександр Іванович Гусарук.


Група компаній «Група Смарт» здійснює господарську діяльність, пов'язану зі створенням об'єктів архітектури, з 2009 року. На протязі всього періоду існування ми постійно працювали над комплексними підходами, щоб максимально ефективно задовільнити бажання і потреби наших клієнтів. Керуючись принципом «від ідеї до втілення», сьогодні ми надаємо повний спектр послуг від вибору ділянки під забудову до забезпечення повноцінної експлуатації новозбудованого об'єкту.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Гнучкі, нестандартні, індивідуальні підходи, проектування та будівництво об'єктів за встановленими замовником економічними критеріями, економічна ефективність прийнятих технічних рішень, інноваційні технології, висококваліфікований кадровий потенціал, комплексна відповідальність за реалізацію проекту – це ті відмінності, які дозволяють нам бути успішними та користуватися високим рівнем довіри наших замовників.

Ми здійснюємо проекти, які покращують архітектурний вигляд міста, впроваджуємо інноваційні будівельні технології та працюємо над підвищенням довіри суспільства до компаній-інвесторів.

Не зупиняючись на досягнутому, ми й надалі продовжуємо активно розвиватись і успішно освоювати нові напрямки, розширюючи сферу діяльності компанії.