ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
ABRICOS
вулиця Григорія Сковороди, 4, Рівне, Рівненська область
ABRICOS
Всі квартири продані
Виділяється на тлі інших будівель мікрорайону дизайнерським оформлення фасадів з панорамним склінням вікон. Перший поверх однієї з секцій відведено під комерційні об'єкти, а на дворі буде дитячий майданчик та відкрита парковка.
БУДИНОК
A
Ми розуміємо, що ваш дім - це більше, ніж просто приміщення. Тому ми пильно працювали над кожною деталлю, щоб створити простори, що відображають ваш стиль та надають вам почуття затишку. Наші квартири відзначаються сучасним дизайном, функціональним плануванням та вишуканими матеріалами, щоб створити ідеальне поєднання стилю і зручності.
КОМФОРТ
B
Знаходячись в центрі Рівного, ви будете насолоджуватися безпосереднім доступом до усіх ключових об'єктів та сервісів. Ви зможете насолоджуватися близькістю до магазинів, ресторанів, кафе, культурних закладів та інших важливих точок інтересу, які знаходяться всього кілька кроків від вашого дому.
РОЗТАШУВАННЯ
R
У нашому будівельному процесі ми використовуємо передові технології, що гарантують надійність та довговічність будівель. Високоякісні матеріали та технічні рішення використовуються з метою забезпечити максимальну стійкість будинків до зовнішніх впливів та забезпечити високу енергоефективність та екологічність
ТЕХНОЛОГІЇ
I
Ми розуміємо важливість безпеки ваших дітей, тому спеціально обладнали дитячий майданчик, де ваші діти зможуть весело та безпечно проводити свій вільний час. Ви можете бути спокійні, знаючи, що ваші діти грають у закритому від автомобілів дворі, обладнаному сучасними ігровими елементами з врахуванням найвищих стандартів безпеки.
ДИТИНСТВО
C
ЖК "Abricos" - місце, де ваші мрії про ідеальне житло стають реальністю. Ми запрошуємо вас на захоплюючу подорож, де ми будуємо не просто будинки, але створюємо простір, де ви можете знайти своє щастя та комфорт. Давайте будувати краще майбутнє разом!
МАЙБУТНЄ
O
S
Замовте консультацію з експертом
Приєднуйтесь до нашої спільноти задоволених клієнтів, які вже насолоджуються життям у наших житлових комплексах.
- Фотогалерея -
Розтермінування та кредитування від девелопера Група Смарт
На вигідніших умовах ніж пропонує банк
Дізнатися більше
- Більше про житловий комплекс -
Центр продажу
Час роботи: Пн – Пт, 9.00 – 20. 00,
Сб - Нд, 9.00 – 18. 00
м. Рівне, вул. Біла (напроти РЗВА)
+38 067 36 36 108
grupasmartrv@gmail.com
© 2018-2021 Всі права захищені
Політика конфіденційності
Центр вибору житоа "Зиґ Заґ"

Адреса: м. Рівне, вул. Біла
Телефон:
+ 38 067 25 25 225

Центр продажу "Субурбія"
Адреса: м. Квасилів
вул. Перспективна
Телефон:
+ 38 067 36 36 115
Територія вибору квартир

Адреса: м. Рівне, Луцьке кільце,
(зупинка в сторону міста)Телефон:
+ 38 067 547 09 36

Центр вибору квартир «Синергія»

Адреса: м. Рівне, вул. Корольова 5А
Телефон:
+ 38 067 36 36 108