Смарт проект

Повний цикл проектних робіт для будівництва, реконструкції та капітального ремонту житлових та громадських споруд різноманітного призначення.

ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ПРОЕКТУ

Ми знаємо як зробити собівартість квадратного метра найнижчою, а якість відповідною до потреб клієнта.

КОМПЛЕКСНЕ ПРОЕКТУВАННЯ

Розроблення ескізного проекту, містобудівного розрахунку, супроводження вишукувальних робіт, виготовлення проектної документації.

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

З початком будівництва ми здійснюємо авторський нагляд та супроводжуємо весь процес від встановлення огорожі будівельного майданчика до здачі об’єкта в експлуатацію.

Для нас проектування – більше ніж просто робота, це задоволення від кожного розробленого та детально продуманого квадратного метра!

  • Ми знаємо як зробити собівартість квадратного метра найнижчою, а якість відповідною до потреб клієнта, адже працюємо в складі групи компаній та в тісній співпраці з практикуючими будівельниками. Для нас проект закінчений тоді, коли будинок зданий в експлуатацію.

  • Комплексне проектування включає в себе розроблення ескізного проекту, містобудівного розрахунку, супроводження вишукувальних робіт, виготовлення проектної документації стадій П (проект), Р (робоча документація) та РП (робочий проект). Також здійснюється супровід експертизи проекту та отримання замовником «Дозволу на будівництво».

  • Всі наші розробки – це добре продумані концепції, розроблені в строгій відповідності до функціональних, експлуатаційних, нормативних та економічних вимог. Для нас проектування – більше ніж просто робота, це задоволення від кожного розробленого та детально продуманого квадратного метра! Ми створюємо гармонійне середовище життєвого простору, відпочинку і естетичної насолоди.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми виконуємо проектні роботи в чітко поставлені терміни.

Ми за відповідальність та професіоналізм!

Готові об’єкти:

Проект

1

Сучасне житло бізнес-класу

Житловий комплекс «Панорама»

Житловий комплекс «Панорама» розташований у самому серці м. Нетішин. Це унікальне місце створене для комфортного життя та відпочинку!

Поділитись

Проект

2

Житло зі смаком

Житловий комплекс «Лавровий»

10-ти поверховий осередок щастя! Двосекційний житловий комплекс від “ГРУПА СМАРТ” в м. Рівне по вул. Корольова. ЖК “Лавровий” - це житло з сучасним плануванням, з приватною територією та підземним паркінгом, з дитячими майданчиками та відпочинковими зонами.

Поділитись

Проект

3

Домівка, про яку Ви мріяли

Житловий комплекс «IHome»

Немає комфортнішого місця на землі, ніж рідний, батьківський дім, де ми зростали, ділилися найдорожчим і мріяли… У дитинстві світ не мав меж, але вже тоді в уяві народжувався образ заповітного сімейного гніздечка.

Поділитись