Проекти

Житловий комплекс «Панорама»

м. Нетішин - проспект Незалежності, 5

Будується

Житловий комплекс «Лавровий»

м.Рівне, вул.Корольова

Будується

Житловий будинок на вул. Є. Коновальця

м. Рівне, вул. Є. Коновальця,2А

Завершено

Житловий комплекс «IHome»

м. Рівне, вул. Є. Коновальця,2

Будується

Смарт стайл

м. Рівне, вул. Відінська, 41

Будується

  Центр продажу квартир:

Яскравий та стильний 9-поверховий житловий будинок в м. Рівне на вул. Є. Коновальця, 2а - наша візитівка!

Комфортний 9-ти поверховий житловий будинок, виконаний в сучасному стилі, включає в себе 48 квартир. Розташований по вул. Є. Коновальця, 2А, поряд з ТЦ “ШОК” та супермаркетом “Фреш”. В квартирах виконана високоякісна штукатурка стін, стяжка підлоги, встановлені броньовані двері, забезпечено індивідуальне опалення двоконтурним котлом з розведеним опаленням та встановленими радіаторами опалення. Влаштовано внутрішню електропроводку з щитом обліку електроенергії.

Сучасні стильні фасади та індивідуальний інтер’єр місць загального користування, затишне подвір’я та зручні майданчики для відпочинку дорослих та дітей, а також безліч оригінальних малих архітектурних форм прибудинкової території власного неповторного дизайну - ось що необхідно для комфортного життя!

ТОВ “Смарт Мікс” від “ГРУПИ СМАРТ” єдиний офіційний представник в м. Рівне та Рівненській області, хто має власне виробництво сертифікованих термопанелей “ПОЛІФАСАД” і саме в даному об'єкті було вперше використано цю систему утеплення!

Переваги:

  • зручна транспортна розв’язка;
  • розташовані поряд дитячі садки та навчальні заклади-ЗОШ, супермаркети, розважальні заклади;
  • будинок має високоякісну систему утеплення з термопанелей Поліфасад;
  • сучасні якісні пластик-алюмінієві вікна з п’ятикамерного профілю та двокамерного енергозберігаючого склопакету забезпечать тишу та тепло в вашій квартирі;
  • тихий швидкісний ліфт;
  • можливість перепланувань у квартирах згідно Ваших побажань;
  • реалізовано видалення відпрацьованих газів з двоконтурного газового котла через керамічні труби системи Schiedel Quadro.