Проекти

Житловий комплекс «Лавровий»

м.Рівне, вул.Корольова

Центр продажу квартир:

+38 (067)363-61-08

Будується

ЖБ «Варшавський»

місто Нетішин вул.Варшавська 9В

Будується

ЖБ «Villa Viola»

м.Рівне, вул.Дачна, 26

Будується

Житловий комплекс «IHome»

м. Рівне, вул. Є. Коновальця,2

Будується

Смарт стайл

м. Рівне, вул. Відінська, 41

Центр продажу квартир:

+38 (067)363-61-08

Завершено

Житловий комплекс «Панорама»

м. Нетішин - проспект Незалежності, 5

Завершено

Житловий будинок на вул. Є. Коновальця

м. Рівне, вул. Є. Коновальця,2А

Завершено

  Центр продажу квартир:

Smart Style від ГРУПА СМАРТ - це не лише втілення елегантного розумного стилю, а й сучасний та динамічний архітектурний об’єкт, який об’єднав у собі сміливі рішення, нові технології  та комфортність проживання!

Реконструкція гуртожитку з добудовою знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Відінська,41. Проект включає в себе дві зони: зона громадського призначення (з 1-го по 4-ий поверхи) та житлові приміщення (з 5-го по 7-ий поверхи), кожна з яких відокремлена та оснащена  ліфтом, що дозволяє відчувати всі переваги зручності та комфорту проживання.
Індивідуальний дизайн та яскравий фасад з панорамним склінням гармонійно підкреслює і виділяє його естетичний вигляд серед багатьох будівель м. Рівного.

В квартирах виконана високоякісна штукатурка стін, стяжка підлоги, встановлені броньовані двері,  індивідуальне опалення виконано у повному обсязі.
Влаштовано внутрішню електропроводку з щитом обліку електроенергії, прокладено внутрішньоквартирну мережу холодного та гарячого водопроводу.

Інфраструктура створена для життя - поруч школи, дитячі садки, продуктові супермаркети і магазини, поліклініки та аптеки, для сімейного дозвілля в кроковій доступності розташована паркова зона.

Розвинена транспортна розв'язка вулиць Відінська та Курчатова, дозволить Вам дістатися до центру міста за 10-15 хвилин, а також, легко потрапити в інші райони міста.