Блог

25.04

Будинок дитячої творчості в м. Нетішин

Яскравий, стильний і сучасний дитячий центр в м. Нетішин від ГРУПИ СМАРТ! В умовах сьогодення досить важливо уберегти дітей від негативного впливу вулиці, де вони почуваються вільними та незалежними. Але цю свободу також можна відчувати, займаючись зі своїми однолітками у різних секціях та гуртках, які сприяють розвитку здібностей, допомагають у виборі майбутньої професії і, що найголовніше, оберігають від навколишнього негативу. Проте не слід нав’язувати чи примушувати дитину відвідувати ті чи інші секції - вона сама має цього бажати.

Саме тому, минулого року Нетішинська міська рада вирішила провести конкурс на розробку концепції Будинку дитячої творчості, просп. Курчатова, 8, м. Нетішин Хмельницької області та запропонувала нам прийняти участь в ньому. Ми – ГРУПА СМАРТ - молода та креативна команда, яка змінює світогляд людей на сучасну архітектуру та підхід до будівництва. Тому, нашою метою і було запроектувати сучасний, стильний, та водночас по дитячому грайливий простір для розвитку дітей, до якого хочеться ходити, навчатися, знаходити нових друзів, пізнавати світ, мріяти та творити! Діти - це наше щастя, вони вносять в буденне життя частинку безтурботності та радості - так і на фасаді - яскраві вкраплення жовтого та фіолетового кольорів розбавляють сіру основу будівлі вцілому. Перемога була за нами, тож далі послідувала розробка проектної документації.

На сьогоднішній день наш проект «Будівля центру соціальних служб для молоді під будівлю позашкільного навчального закладу по просп. Курчатова, 8, м. Нетішин Хмельницької області» пройшов експертизу та вже розпочаті будівельні роботи, які виконуємо також ми – ГРУПА СМАРТ! Завершення планується на кінець 2018 року.

Cучасний дитячий центр стане не лише улюбленим острівцем розвитку Вашої малечі, а й буде надихати на добрі починання усіх мешканців міста Нетішин!